11141316_806058792817029_468991575200375591_o.jpg
 
 

Temat wstępniaka

 

parTYcypacja

Prace należy wysyłać na podany poniżej formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania prac mija 20 marca 2017 o godzinie 23:59.

AKTUALIZACJA: Termin nadsyłania wstępniaków zostaje przedłużony do wtorku 21.03.2017 do godziny 20:00.

Prace wstępne mogą przesłać wszyscy studenci kierunków: architektura, architektura wnętrz, architektura krajobrazu, gospodarka przestrzenna, socjologia oraz wszelkich innych kierunków projektowych z uczelni polskich i zagranicznych, a także absolwenci, wymienionych kierunków, którzy obronili dyplom nie dawniej niż rok przed terminem warsztatów. Każda osoba ubiegająca się o miejsce na warsztatach może przesłać tylko jedną pracę wstępną. Wstępniak jest pracą samodzielną, prace grupowe nie będą brane pod uwagę podczas oceny. Prosimy, aby wielkość Twojej pracy nie przekraczała 10 mb. Forma wstępniaka jest całkowicie dowolna, liczymy na twórczą interpretację tematu!

Jak wysłać wstępniaka? To proste:

 

  • wymyślasz swój ‘kod’ poprzez wybranie dwóch dowolnych słów np. warsztaty_architektour

  • tym kodem podpisujesz wstępniaka
    /Informujemy, że prace podpisane imieniem i nazwiskiem oraz takie, których ‘kod’ wskazuje na autora pracy będą dyskwalifikowane.

  • następnie wypełniasz formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj
    /Zwróć uwagę, aby ‘kod’ wpisany w pierwszym polu formularza był zgodny z ‘kodem’, który przypisałeś do swojego wstępniaka, to zapewni nam sprawną i anonimową ocenę Twojej pracy.

  • W ostatnim polu formularza wklejasz link do swojego wstępniaka (załadowany na np. wetransfer lub google drive).

 

CENA

[ w cenie pakiet startowy, materiały niezbędne do pracy, program wydarzeń w ramach warsztatów Architektour, noclegi oraz wyżywienie (śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu) w trzygwiazdkowym hotelu ]

 

/500 zł Studenci z uczelni partnerskich *
/650 zł Studenci z pozostałych uczelni
/400 zł Cena bez noclegu

 

* Dotyczy uczelni: Politechnika Gdańska, Politechnika Poznańska, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.

Lista może ulec zmianie! Dodatkowo cena ta zawiera przejazd PKP na trasie: miasto uczelni partnerskiej - Bytom - miasto uczelni partnerskiej.


Życzymy powodzenia! W razie wątpliwości pisz na warsztaty@architektour.pl